Zabawa choinkowa mikołaju, nie odlatuj

Zabawa choinkowa mikołaju, nie odlatuj

Kraina Tuwima |
10/
12
/2013

Zabawa choinkowa „Mikołaju, nie odlatuj” – 10.12.2013 r.

 

 

W dniu 10   grudnia  w naszym Przedszkolu  odbyła się zabawa choinkowa pt. „Mikołaju nie odlatuj !” w wykonaniu „Agencji Artystycznej” Krzysztofa Gajewskiego. Wszystkie dzieci  niecierpliwie czekały tego dnia na rozpoczęcie imprezy. Od rana,  przebrane za barwne postacie z bajek pozowały fotografowi do zdjęć, kolorowały  świąteczne obrazki dla Mikołaja.

„Choinkowe szaleństwo” rozpoczęło się o godzinie 14.00. Wszystkich przybyłych  do   sali grupy VII przywitał rozbawiony BociekIrek, który szukał pomocy; trzy szalone Żabki oraz oczywiście Święty Mikołaj. Dzięki magicznym sztuczkom zdrowy bociek mógł odlecieć do ciepłych krajów, jednak tak spodobała mu się zabawa z dziećmi, że pozostał do końca naszej imprezy. Magiczny nastrój świąt oraz prześmieszne zabawy,  ciekawe konkurencje zręcznościowe i pytania o tradycje świąteczne ani na chwilę nie pozwoliły uczestnikom  zabawy na oddech... Oczywiście nie zabrakło  również wspólnego kolędowania, które stworzyło niesamowitą atmosferę połączoną z magią Świąt Bożego Narodzenia.

Na zakończenie  dzięki  czarom Świętego Mikołaja pod naszymi choinkami  pojawiły się prezenty dla każdego przedszkolaka.

 

...