Dzień babci i dziadka w grupie iv

Dzień babci i dziadka w grupie iv

Kraina Tuwima |
21/
1
/2014

Dzień Babci i Dziadka w grupie  IV – 24.01.2014 r.

 

„Babciu, Dziadku kochać Was będę i kochać nie przestanę, bo wiem, że od Was to samo dostanę”

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe święta, to jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych świąt w kalendarzu. Nie zapomniały o tym 4-latki z grupy IV. Właśnie z tej okazji dzieci przygotowały wspaniały występ, poprzez który chciały wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom. To przecież od nich Wnuczęta otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować.

W tym wyjątkowym dniu Przedszkolaki wcieliły się w rolę najwspanialszych aktorów. Zafundowały swoim kochanym dziadkom niebanalne przedstawienie.

„Piekł Dziadek babkę”- to pełna humoru historia, która przypomniała wszystkim jak bezcenna jest obecność Babć i Dziadków w życiu każdego, zwłaszcza małego człowieka. Pomimo tremy związanej z występem, uroczystość wypadła pięknie. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Przedszkolaki otrzymały gromkie brawa, a Babcie i Dziadkowie byli dumni ze swych Wnucząt.

Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości przygotowanymi własnoręcznie upominkami. Na koniec wspólnego spotkania zaprosiły swoich gości na słodki poczęstunek, przygotowany wspólnie z rodzicami.


Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy.

...