Bal karnawałowy w krainie małego projektanta grupa v, viii, ix

Bal karnawałowy w krainie małego projektanta grupa v, viii, ix

Elżbieta Kowalska |
30/
1
/2018

31.01.2018r. BAL KARNAWAŁOWY W KRAINIE MAŁEGO PROJEKTANTA”  GRUPA V, VIII, IX

     Dnia 31 stycznia 2018 r. w grupie Pstryczków, Wielorybków i Wietrzyków odbył się bal karnawałowy z ekologicznym pokazem mody. Rodzice wraz z dziećmi mieli możliwość przygotowania ekologicznych strojów, wykonanych z materiałów przeznaczonych do recyklingu m.in. folii, papieru, gazet, rolek po papierze toaletowym, tektury, plastikowych butelek, nakrętek, a następnie zaprezentowania ich na przedszkolnym wybiegu.

     W pokazie mody wzięło udział ok. 70 dzieci z trzech grup przedszkolnych. Pod uwagę, przy ocenie strojów uwzględniono: pomysłowość, staranność wykonania, odpowiedni dobór materiałów oraz prezentację. Pokaz rozpoczęły dzieci najmłodsze 4-5-latki z grupy V „Pstryczki” pod czujnym okiem p. Katarzyny Suchorzepy.

    Uczestnicy pokazu dumnie prezentowali swoje przebrania na wybiegu. Największe emocje wśród oglądających pokaz przedszkolaków, wywołały stroje rycerzy wykonane z kartonu, sukienki stworzone z worków na śmieci lub gazet, biżuteria z nakrętek, srebrny robot czy precyzyjnie wykonane auto.

    Jury po burzliwych obradach wyłoniło najlepszych, chociaż okazało się, że wszystkie projekty były wspaniałe i zasługują na nagrodę.

   Przewodnicząca jury, p. Anna Ogrodnik ogłosiła wynik. Oto zwycięzcy:

W grupie V:

I miejsce: Maciej Mazurowski

W grupie VIII:

I miejsce: Milena Pietrus

W grupie IX:

I miejsce: Daniel Urbański

     Po indywidualnych pokazach odbyły się zawody sportowe, konkursy taneczne oraz quiz ekologiczny. Nie zabrakło wspólnych tańców przy smerfowej muzyce. Na zakończenie dzieci otrzymały słodki poczęstunek.

     Wszystkim rodzicom dziękujemy za pełne zaangażowanie i przygotowanie przebrań dla dzieci.

...