Dzień babci i dziadka grupa vii

Dzień babci i dziadka grupa vii

Elżbieta Kowalska |
29/
1
/2018

30.01.2018r. DZIEŃ BABCI I DZIADKA GRUPA VII  „TRALALINKI”

30 stycznia 2018r. w grupie VII „Tralalinki” odbył się TELETURNIEJ DLA BABCI I DZIADKA. Tego dnia przedszkolaków odwiedzili bardzo wyjątkowi goście. Tralalinki zaprosiły swoje babcie oraz dziadków, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

Bardzo wyrównana rywalizacja drużyn wnuczek i wnuczków sprawiła ogromną radość wszystkim widzom. Program telewizyjny, w którym wystąpiły wnuczęta wprawił w znakomity humor i wyłonił BABCIĘ I DZIADKA ROKU. Oczywiście tytuł ten otrzymał każdy z zaproszonych. Telewizyjne show wzbogaciły aranżacje muzyczno-ruchowe. Największy aplauz zdobyła poleczka „DZIADEK”.

W czasie występu artystycznego, przy aromatycznej kawie i herbacie, babcie i dziadkowie mogli częstować się wypiekami przygotowanymi przez rodziców przedszkolaków. Później kosztowali je wraz z wnukami.

Nie zabrakło także upominków, którymi były świeczniki. Do ich wykonania dzieci wykorzystały płyty CD i ziarna kawy. Efektownie przygotowana uroczystość oraz prezenty wprawiły w zachwyt i wywołały wiele uśmiechu i wzruszenia.

...