Dzień kibica u Cudaczków

Dzień kibica u Cudaczków

Elżbieta Kowalska |
18/
6
/2018

19.06.2018r. DZIEŃ KIBICA U „CUDACZKÓW”

            19 czerwca nasza Reprezentacja Polski w piłce nożnej rozgrywała swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji. Z tej okazji w sali „Cudaczków” została stworzona STREFA KIBICA. W sali rozwieszone zostały flagi, szaliki, chusty – cały „niezbędnik kibica”, a wszyscy przyszli ubrani w biało-czerwone barwy. Nawet na twarzach nie zabrakło naszej flagi.

            „Cudaki” zmieniły się tego dnia w Super Kibiców. Ten dzień był pełen wrażeń. Zaczynając od omówienia strojów kibiców i dopasowywania trenujących dzieci do ich cieni, poprzez wyrażenie siebie podczas kolorowania piłkarskiej piłki, aż do treningu piłkarza, na który składał się m.in. slalom z piłką pomiędzy pachołkami czy strzelanie do bramki. Nie zabrakło także odśpiewania hymnu, do którego dzieci same ustawiły się tak, jak piłkarze przed meczem.

            Największą radość sprawiły jednak okrzyki radości po strzelonym golu (GOOOOOOOL!) i te wspierające naszych piłkarzy (POLSKA! BIAŁO-CZERWONI!). Dzieci odpowiednio przygotowane mogły po przedszkolu usiąść przed telewizorem i kibicować naszym orłom.

...