Dzień przedszkolaka w grupie vii

Dzień przedszkolaka w grupie vii

Kraina Tuwima |
19/
9
/2017

20.09.2017 r. DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dzień Przedszkolaka, to niewątpliwie jeden z tych dni w kalendarzu, który wywołuje wiele radości. Zabawa, tańce, śpiew i upominki – to tylko niektóre z atrakcji jakich doświadczają najmłodsi w to szczególne dla nich święto. Ogłoszenie Dnia Przedszkolaka w całej Polsce, to doskonała propozycja wspólnego działania środowiska wychowania przedszkolnego. Daje duże możliwości promocji, oraz wzmocnienia prestiżu przedszkoli,  a co najważniejsze dostarcza dzieciom kolejnych okazji do bezpośredniego zaprezentowania swoich możliwości, do przeżywania wesołej, beztroskiej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

20 września, przedszkolaki z grupy VII od samego rana wzbudzały zainteresowanie swoim niecodziennym (bo wywołującym śmiech) ubraniem. Wspólnie odśpiewany Hymn Przedszkolaka oraz zabawy zainspirowały przedszkolaków do okazania sobie nawzajem życzliwości, wywołały radość, oraz chęć dzielenia się tym z innymi. Tralalinki miały okazję do podzielenia się z mieszkańcami Szczecina swoim dziecięcym optymizmem, zapraszając do udziału w zabawach z chustą animacyjną na Jasnych Błoniach.

Moc uścisków i życzeń spowodował, że tego dnia wszystkie dzieci czuły się wyjątkowo. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego przedszkolaka.

...