Wyjście do kawiarnio-księgarni między wierszami – grupa X Cudaczki

Wyjście do kawiarnio-księgarni między wierszami – grupa X Cudaczki

Elżbieta Kowalska |
9/
5
/2018

10.05.2018r. WYJŚCIE DO KAWIARNIO-KSIĘGARNI „MIĘDZY WIERSZAMI” – GRUPA X „CUDACZKI”

            Grupa „Cudaczków” bardzo lubi książki i wszystko co z nimi związane, więc nic dziwnego, że lubi odwiedzać miejsca, gdzie książki można znaleźć. 10 maja 2018 roku poszliśmy poznać nowe dla nas miejsce na mapie Szczecina- znajdujące się przy Jasnych Błoniach, kawiarnio-księgarnie „Między wierszami”.

            Bardzo serdecznie przyjął nas Pan Gabriel Augustyn, który oprowadził nas po całym lokalu. Zaczęliśmy od zajrzenia we wszystkie kąciki stworzone w kawiarnio-księgarni: do czytelni, w gablotę z książkami cennymi, w miejsce umożliwiające wyświetlanie prezentacji i filmów, kącik warsztatowy, ogromny taras na parterze jak i na piętrze. Zostaliśmy zaproszeni również do znajdującej się w garażu- kawiarnianej kuchni. Dzieci mogły zobaczyć gdzie i kto przygotowuje pyszności serwowane później w kawiarni.

            Po dokładnym zapoznaniu się z lokalem, dzieci zostały zaproszone do dziecięcej czytelni. Usiadły na kolorowych poduchach i zanurzyły się w świat elfów, przedstawiony przez Pana Gabriela.

            Na zakończenie wybrałam książkę do naszego kącika książki, a dzieci zapłaciły za nią, podając banknoty i odbierając resztę oraz paragon.

...