"Pstryczki"

Bal karnawałowy

Elżbieta Kowalska |
15/
2
/2019

W piątek 15 lutego w grupie V „Pstryczki” odbył się wielki bal karnawałowy. Tego dnia  już od rana w udekorowanej sali „Pstryczków” pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek: wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, strażaka, Spider-Mana, smoka, robota…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wspólnie z dziećmi przebrała się również Pani Ola.

Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „konkursy” oraz pokaz „karnawałowej mody”.  Jednym słowem zabawa na 102!!!. Wielką atrakcją dla dzieci podczas balu były zabawy z kolorowymi balonami i liczne konkursy, w których wszyscy wzięli bardzo chętnie udział. Dla dzieci był również niespodzianką zdrowy poczęstunek przygotowany przez rodziców i Panią Olę. Dzieci zjadły zdrowe batony przygotowane przez mamę Jonasza oraz skosztowały ciasta z cukinii babci Piotra.

Zabawy, humoru i radości było co niemiara. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz za przyniesienie zdrowych smakołyków.

...