"Rzepki"

Pasowanie na Przedszkolaka

Elżbieta Kowalska |
30/
10
/2018

30 października 2018 roku w grupie XI ,,Rzepki” odbyła się uroczystość ,,Pasowania na średniaka”. Dla dzieci był to wyjątkowy dzień, na który z niecierpliwością czekały, ponieważ tego dnia zakończył się dla nich okres bycia przedszkolakiem – maluchem, a rozpoczął się nowy etap bycia przedszkolakiem – średniakiem.

Dzieci dzielnie recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Po tej części obiecały, że będą grzecznie bawić się z innymi, pomagać sobie nawzajem, z uwagą uczestniczyć w zajęciach i nie przeszkadzać, czyli po prostu, że będą wzorowymi przedszkolakami.

Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania przykładając wielki ołówek do ramion dzieci. Następnie dzieci otrzymały na pamiątkę teczki, w których będą mogły gromadzić swoje piękne prace oraz słodkości, by umilić ten wyjątkowy dzień.

Mamy nadzieję, że ten dzień pozostanie na długo w pamięci naszych przedszkolaków oraz ich rodziców. Drodzy Rodzice, bądźcie dumni z Waszych pociech i wspierajcie ich w byciu dojrzalszymi przedszkolakami!

 

...