Wszystkie grupy

Przedstawienie "Lustereczka" Agencja Artystyczna Pana Krzysztofa Gajewskiego

Elżbieta Kowalska |
13/
3
/2019

13 marca nasze przedszkole odwiedzili panowie z agencji artystycznej Pana Krzysztofa Gajewskiego. Artyści wraz z dziećmi z grupy IX „Wietrzyki” przygotowali w ramach warsztatów teatralnych, przedstawienie pt. ,,Lustereczka”. To historia małej, smutnej Karolinki, którą doktor Dariusz Nadzieja kieruje do niezwykłej krainy Śmiecholandii, zamieszkałej przez tytułowe Lustereczka - wiecznie radosne i szczęśliwe dzieci.

W roli głównej bohaterki tej niezwykłej opowieści wystąpiła Hania. Podróż do Śmiecholandii i spotkanie z wesołymi lustereczkami (Antkiem, Kacperkiem, Kevinem, Klaudią, Marcelem, Olą, Paulinką, Zosią) sprawiła, że Karolinka odzyskała utraconą radość i szczęście.

Największą  niespodzianką dla dzieci była rola mamy głównej bohaterki, którą zagrała Pani Ania. To dzięki jej ogromnemu zakłopotaniu, dziewczynką zaopiekował się Doktor Nadzieja (Krzysztof Gajewski), który postawił odpowiednią diagnozę i niekonwencjonalny sposób leczenia.

W czasie tego niezwykłego przedstawienia nie zabrakło śpiewu, tańca, śmiechu i wspólnych zabaw. Przedszkolakom bardzo spodobała się historia Karolinki, a jej szczęśliwe zakończenie wywołało wiele uśmiechu i zadowolenia.

 

...