"Pstryczki"

Wizyta w firmie Xcomp

Elżbieta Kowalska |
17/
10
/2018

W dniu 17 października 2018 roku, dzieci z grupy ,,Pstryczki”  wybrały się na wycieczkę do firmy Xcopm, firmy, która oferuje Klientom kompleksową obsługę IT oraz sprzęt i oprogramowania najwyższej klasy. 

Celem wycieczki było poznanie specyfiki pracy jednego z rodziców naszego przedszkolaka Pana Grzegorza (Dyrektora Handlowego firmy), zapoznanie się z wyposażeniem firmy IT i jej produktami, oraz kształtowanie właściwych zasad zachowania w miejscach publicznych.

W trakcie spotkania Pan Grzegorz zaznajomił dzieci z ciekawostkami związanymi z jego pracą zawodową, pokazał swoje miejsce pracy, zapoznał dzieci z pracownikami firmy, pozwolił dzieciom wykonać rysunki na tablicy magnetycznej kolorowymi flamastrami oraz przeprowadzić wideo rozmowę z pracownikiem firmy. Największe zainteresowanie wzbudziła jednak gra wideo jaką zaproponował Pan Grzegorz – wyścigi samochodowe. Tego dnia dzieci  mogły z bliska oglądać oraz podziwiać wyposażenie firmy, jakim dysponują informatycy podczas swojej odpowiedzialnej pracy. 

Pstryczki na koniec spotkania miały okazję skosztować przygotowanego przez naszego gospodarza słodkiego poczęstunku oraz obejrzeć na rzutniku film animowany pt. „Iniemamocni”.

Przedszkolaki dziękując za zaproszeni do swojej firmy i ciekawe zajęcia Panu Grzegorzowi, wręczyły dyplom i jesienną dekorację – w zamian otrzymały słodycze i drobne upominki. Ta wizyta z pewnością na długo zostanie w pamięci przedszkolaków.

...