"Pstryczki"

Dzień Babci i Dziadka

Elżbieta Kowalska |
28/
1
/2021

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 28 stycznia odbyła się wirtualna uroczystość, która ostatnio stała się tradycją w naszym przedszkolu.

 

Był taki dzień, gdy wnukowie i wnuczki,

spotkali się, by poznać magiczne dziadków sztuczki.

W sekrecie, bez strachu,

patrzyli przez lornetki, leżąc na dachu.

Chcieli jak najszybciej przekonać się sami,

czy babcia i dziadek są czarodziejami.

 

Tymi słowami rozpoczęła się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, w grupie 5 „Pstryczki”. Tym razem Przedszkolaki wybrały się do OBSERWATORIUM skąd wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Wiemy, że niejednej babci i niejednemu dziadkowi zakręciła się łza w oku. Pstryczki wykonały również dla swoich ukochanych babć i dziadków upominki z pięknymi życzeniami. Tym razem były to świeczniki w kształcie serca, pełne aromatu kawy, cynamonu i anyżu. Liczne komentarze potwierdziły, jak ważne są takie uroczystości. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Wyrazy podziękowania należą się również rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.