"Pstryczki"

Dzień Pluszowego Misia

Elżbieta Kowalska |
25/
11
/2020

25 listopada grupę V „Pstryczki” odwiedzili wyjątkowi „goście” – większe, mniejsze, kolorowe, puchate i mięciutkie pluszowe Misie. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. Każdy przedszkolak na tą okazję wraz z rodzicami przygotował misiową ozdobę na głowę. Nawet wychowawczynie grupy zamieniły się w wyjątkowe „niedźwiedzice”.

Świętowanie rozpoczęło się powitaniem oraz zaśpiewaniem piosenki: „Jestem niedźwiadek”. Po tym miłym wstępie czterolatki z ogromnym zaangażowaniem przystąpiły do wykonywania, wspólnie z misiami, różnorodnych zadań. Dzieci pełne radości, czerpanej z zespołowej zabawy, angażowały się w przygotowane przez nauczycielki przedsięwzięcia.

„Misiowy” dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy. Jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia rówieśnikom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wspaniałe misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.