"Cudaczki"

Pożegnanie przedszkola

Elżbieta Kowalska |
24/
6
/2021

Dnia 24 czerwca „Cudaczki” pożegnały się z przedszkolem. Tego dnia wszystkie dzieci ubrały się odświętnie w kolory bieli oraz granatu, aby wystąpić przed zgromadzonymi gośćmi. Wyjątek stanowiły wróżki, które przeniosły nas w świat magii. Pojawili się wszyscy zaproszeni: Pani dyrektor i wicedyrektor, delegacja rodziców, zaproszeni nauczyciele oraz pracownicy obsługi.

„Cudaczki” pięknie wyrecytowały wiersze dla rodziców, zaśpiewały przygotowane piosenki, wykonały układy taneczne, oraz wcieliły się w swoje role. Zaskoczeniem dla naszych gości był pokaz znajomości języka angielskiego oraz niemieckiego- dzieci przygotowały piosenki i wiersze. Oczywiście nie zabrakło gromkich braw i łez wzruszenia. To w końcu nasz ostatni występ w tym gronie, jak zawsze „Cudaczki” dały z siebie sto procent. Śmiało mogę powiedzieć, będzie nam Was brakowało, byliście wspaniałą grupą i w naszych sercach zostaniecie na zawsze.

Na zakończenie dzieci podziękowały wszystkim za pomoc, cierpliwość, dobre rady i wsparcie. Nasze podziękowania skierowane były nie tylko do nauczycieli, obsługi ale i do rodziców. To oni są największym wzorem dla swoich dzieci. Głos zabrała też mama Borysa Zielińskiego, która w imieniu wszystkich rodziców podziękowała za okazane dzieciom serce.

Na zakończenie uroczystości wręczono dzieciom prezenty: dyplomy z tablo, zdjęcia, książkę, sowę z dedykacją, notesy z długopisem, kolorowe długopisy oraz podziękowania za swoją pracę. Nie zapomnieliśmy również o naszych gościach wszyscy otrzymali podziękowania i obrazy wykonane przez dzieci z naszej grupy. Dzieci dla rodziców również przygotowały upominki, piękne obrazy i breloczki: wspaniały tata, wspaniała mama.

Ten występ na zawsze pozostanie w naszych sercach...