"Wietrzyki"

Pożegnanie przedszkola

Elżbieta Kowalska |
22/
6
/2021

22 czerwca był dniem szczególnym dla grupy IX  „Wietrzyki”. Do tego dnia przygotowaliśmy się przez wiele miesięcy, a nawet i lat. Choć ten dzień zapowiadał się jak co dzień, to był on jednak inny, niż pozostałe dni. Już od rana wzbudzał w dzieciach wiele emocji. Otóż nadszedł ten dzień, dzień  pożegnania przedszkola.

Dzieci z tej okazji przedstawiły swój program artystyczny. Nasze występy zaczęliśmy od  Poloneza, który wprowadził nas do tego niezwykłego wydarzenia. Dzieci zaprezentowały to, czego nauczyły się podczas pobytu w przedszkolu. Nie zabrakło wierszy, piosenek, zarówno w języku polskim, ale także w języku angielskim, niemieckim, były także występy taneczne.  Dzieci w specjalnie przygotowanej opowieści zaprezentowały swoje przedszkolne wspomnienia.

Słowa pożegnania wygłosiła Pani Dyrektor i Pani Wicedyrektor, a następnie dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki, które będą przypominały o dniach przeżytych w naszym przedszkolu.

Pomimo sytuacji epidemiologicznej, która uniemożliwiła przybycie do przedszkola wszystkich rodziców, to wśród nas nie zabrakło przedstawicieli, którzy dziękowali pracownikom przedszkola za trud włożony w nauczanie i wychowanie ich dzieci.

Były łzy wzruszenia, ale i radość, że nasze przedszkolaki osiągnęły już gotowość szkolną. I choć zdarzały się trudne chwile, nie brakowało porażek, to nad to wszystko zwyciężył sukces.

Serdecznie gratulujemy naszym absolwentom oraz życzymy dalszych sukcesów na nowej, szkolnej drodze życia, a Rodzicom serdecznie dziękujemy za współpracę i chcemy Wam powiedzieć: Możecie być dumni ze swoich pociech!