Wszystkie grupy

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Elżbieta Kowalska |
14/
10
/2021

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli i pracowników placówek oświatowych. W tym roku postanowiliśmy obchodzić je inaczej niż zwykle. Nie było jak zawsze wspólnego spotkania personelu z dziećmi, ale odbyły się wspaniałe występy naszych wyjątkowych przedszkolaków. Zostały one sfilmowane i ku zaskoczeniu wielu w formie multimedialnej przesłane pracownikom placówki.

W tym roku szkolnym okazję do złożenia życzeń w imieniu przedszkolaków miały okazję dzieci z grupy VII „Tralalinki”. Wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały dla pracowników przedszkola film oraz symboliczny upominek. Przedszkolaki zadbały o dobry nastrój, a Panie o jego przekaz. Dzieci zaprezentowały się najlepiej jak umiały i wyraziły swoją ogromną wdzięczność dla pani dyrektor i wicedyrektor, nauczycieli, pomocy nauczycieli, woźnych, kucharek, konserwatorów i prowadzących zajęcia dodatkowe. Nie zabrakło również podziękowań, które w „czarodziejskim koszyczku” zawędrowały do wszystkich pracowników naszej placówki.

W tym szczególnym dniu nauczycielom i pracownikom życzymy wiele radości z wykonywania swojej pracy oraz satysfakcji z jej efektów.