Pstryczki

DZIEŃ MAMY I TATY ORAZ ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Elżbieta Kowalska |
7/
6
/2023

Przedszkolaki z grupy V uczciły dzisiaj święto Mamy i Taty oraz uroczyście pożegnały ten rok szkolny. Pierwsza część spotkania była przeznaczona rodzicom. By dać wyraz wszystkim uczuciom, które znajdują się w sercach dzieci, przygotowany został specjalny program artystyczny, pełen niesamowitych wrażeń i wspomnień. Dzieci wystąpiły znakomicie, a na twarzach gości widać było wzruszenie i dumę. Przedszkolaki w podzięce za trud wychowania, troskę i bezgraniczną miłość podarowały rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.

Czerwiec to najweselszy miesiąc dla wszystkich dzieci, dlatego że wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Nadchodzi również czas pożegnań z przyjaciółmi i ukochanymi wychowawcami. Szczególnie serdecznie pożegnano dzieci, które opuszczają mury przedszkola, aby od września rozpocząć nową przygodę w szkole podstawowej.

Zakończenie roku szkolnego w grupie Pstryczków było wyjątkowe. Dzieci zaprosiły swoich gości w magiczną podróż po morskich przestworzach, prezentując przygody marynarzy, syren i piratów. Po występach odbyło się spotkanie w ogrodzie przedszkolnym z poczęstunkiem, który przygotowali nasi rodzice.

Wszystkim Mamom i Tatom życzymy zdrowia, codziennej radości, pociechy z tak wspaniałych dzieci i dziękujemy za kolejny, wspólny rok.