Grupy: VII, VIII, IX, XIII

Festyn z okazji ukończenia edukacji w przedszkolu

Elżbieta Kowalska |
20/
6
/2024

W czwartkowe popołudnie, 20 czerwca, odbył się festyn z okazji ukończenia edukacji przedszkolnej przez grupy sześciolatków. Wydarzenie to było doskonałą okazją do wspólnego świętowania ważnego etapu w życiu dzieci.

Już od samego rana na terenie przedszkola panowała radosna atmosfera. Kolorowe balony, girlandy i stoiska z różnorodnymi atrakcjami przyciągały wzrok i budziły ekscytację zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Festyn rozpoczął się oficjalnym powitaniem przez panią dyrektor, która podziękowała rodzicom za zaangażowanie i wsparcie oraz pogratulowała dzieciom ukończenia przedszkola.

W programie festynu nie zabrakło licznych atrakcji - fotobudki, dmuchańca, malowania buziek. Dzieci mogły uczestniczyć w różnych zabawach i konkursach, zorganizowanych przez animatora oraz rodziców. Opiekunowie zadbali również o pyszne jedzenie. Na stoiskach można było skosztować domowych wypieków, grillowanych kiełbasek, zdrowych przekąsek i owocowych koktajli.

Rodzice, nauczyciele i dzieci spędzili czas na wspólnej zabawie, rozmowach i świętowaniu, tworząc piękne wspomnienia na przyszłość. Nie zabrakło chwil wzruszenia, ciepłych słów i uścisków. Wydarzenie zostało zainicjowane i ufundowane przez Rodziców naszych wychowanków, na ręce których, składamy serdeczne podziękowania za nieocenioną pracę, kreatywność i poświęcony czas. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu, to wyjątkowe wydarzenie na długo pozostanie w pamięci dzieci, nauczycieli i wszystkich uczestników.