Wietrzyki
Sukces „Wietrzyków” w Wiosennym Konkursie Piosenki!
Elżbieta Kowalska |
17/
4
/2025
17 kwietnia reprezentanci z grupy IX „Wietrzyki” – Gabrysia, Maja i Tymek – wzięli udział w Wiosennym Konkursie Piosenki, który odbył się w Przedszkolu Publicznym nr 31.
Z wielkim zaangażowaniem i uśmiechem na twarzach zaprezentowali utwór pt.: „To wiosna”. Pomimo lekkiej tremy spisali się znakomicie i zdobyli pierwsze miejsce! Dzieci były bardzo szczęśliwe i dumne ze swojego występu. Z entuzjazmem opowiadały, że chętnie wezmą udział w kolejnych konkursach, bo występy przed publicznością dają im wiele radości i satysfakcji.
Gratulujemy naszym małym artystom!