Grupa IX

Powitanie Jesieni w Grupie IX „Rzepki”

Elżbieta Kowalska |
24/
9
/2025

24 września 2025 r. przedszkolaki z grupy „Rzepki” radośnie powitały nową porę roku – jesień. Tego dnia w sali królowały jesienne barwy: brązy, pomarańcze i czerwienie. Dzieci uczestniczyły w ciekawych zajęciach i zabawach, dzięki którym dowiedziały się więcej o rozpoczynającej się porze roku. Celem wspólnych działań było nie tylko poznawanie darów jesieni, ale także integracja i dobra zabawa.

Niespodzianką była wizyta „Pani Jesieni”, która pojawiła się w przedszkolu z koszem pełnym darów z sadu, lasu i ogrodu. Dzięki nim dzieci: rozwiązywały zagadki, segregowały jesienne skarby, brały udział w quizie o nowej porze roku, tworzyły piękne prace plastyczne, tańczyły i bawiły się przy dźwiękach jesiennych piosenek, m.in. „Jesienny taniec”.

To był pełen radości i uśmiechu dzień, który wprowadził wszystkich w piękny, jesienny klimat.

 

Ułatwienia i kontakt
Wyświetlanie