Tralalinki

„Sport w kolorach” – dzień pełen ruchu i radości

Elżbieta Kowalska |
27/
5
/2026

27 maja dzieci z grupy „Tralalinki" wzięły udział w wyjątkowej olimpiadzie sportowej pod hasłem „Sport w kolorach", która odbyła się w Przedszkolu Publicznym nr 4 w Szczecinie. Celem wydarzenia było promowanie aktywności fizycznej, zdrowej rywalizacji oraz wspólnej zabawy w radosnej i pełnej kolorów atmosferze.

Na uczestników czekało wiele atrakcyjnych konkurencji sportowych dostosowanych do wieku dzieci. Sześciolatki z zaangażowaniem brały udział w biegach, pokonywały tory przeszkód, uczestniczyły w zabawach z piłkami oraz wykonywały zadania drużynowe. Każda konkurencja była związana z określonym kolorem, co dodatkowo uatrakcyjniało zabawę i pobudzało dziecięcą wyobraźnię.
Podczas olimpiady przedszkolaki wykazały się dużą sprawnością fizyczną, wytrwałością oraz umiejętnością współpracy. Nie zabrakło uśmiechu, wzajemnego dopingu i radości z osiąganych sukcesów. Najważniejsza była jednak dobra zabawa oraz wspólne spędzanie czasu w duchu fair play.
Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary oraz drobne upominki, które stanowiły nagrodę za aktywny udział i sportową postawę. Olimpiada „Sport w kolorach" dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych emocji i z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.
Ułatwienia i kontakt
Wyświetlanie