"Cudaczki"

Dzień Edukacji Narodowej

Elżbieta Kowalska |
14/
10
/2019

14 października jest ważnym dniem dla wszystkich pracowników oświaty. Tego dnia obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej i grupa "Cudaczków" nie mogła o takim dniu zapomnieć. Dzieci przez długi czas przygotowywały się do uroczystych obchodów tego dnia. Uczyły się tekstu inscenizacji, piosenki i pięknych życzeń dla wszystkich pracowników naszej placówki.

W Dzień Edukacji Narodowej przedszkolaki przyszły odświętnie ubrane i zamieniły się w aktorów. Chcąc dotrzeć do wszystkich osób zajmujących się naszym przedszkolem występ został nagrany, a film rozesłany do zainteresowanych. W inscenizacji nikt nie został pominięty. Dzieci złożyły życzenia nie tylko nauczycielom i dyrektorkom, ale także paniom kucharkom, paniom woźnym, panom konserwatorom i pani intendentce, bo Cudaki doskonale wiedzą, że bez tych osób placówka nie mogłaby odpowiednio funkcjonować.

Jeszcze raz życzymy wszystkim pracownikom oświaty dużo wytrwałości, cierpliwości i zdrowia, aby nadal mogli czuwać nad dobrem naszych wszystkich pociech!